Jeszcze tylko do końca stycznia trwa akcja charytatywna „Polska Paczka na Wschód” na rzecz potrzebujących Polaków z Białorusi. 

Dzięki Państwa zaangażowaniu, dary trafią do najbardziej potrzebujących Rodaków, w tym rodzin z dziećmi i osób starszych. Szczególnie potrzebne są artykuły żywnościowe o długim terminie przydatności do spożycia (oprócz mięsa, którego nie można przewozić przez granicę), takie jak makaron, kawa, kasze, nowe ubrania i obuwie dziecięce, środki higieniczne i środki czystości.

Zachęcamy osoby indywidualne i firmy do zaangażowania się w akcję i podarowania na rzecz Rodaków darów rzeczowych lub finansowych. Dary można przesyłać, dostarczać do siedziby Fundacji przy ul. Świętojańskiej 24 lok. 2 w Białymstoku od poniedziałku do piątku w godz. 9-15 lub uzgodnić ich przekazanie indywidualnie: fundacja@polskapomoc.sos.pl.

Gorąco zachęcamy do zaangażowania! Liczy się nawet najdrobniejszy gest. Przy okazji serdecznie dziękujemy przedstawicielom mediów za podjęcie tematu prowadzonej przez nas akcji. 

Więcej o akcji „Polska Paczka na Wschód” – TUTAJ