Polska Paczka na Wschód

Akcję „Polska Paczka na Wschód” organizujemy od 2011 roku. Przygotowujemy dary, które dzięki współpracy ze środowiskiem Polaków z zagranicy trafiają do najbardziej potrzebujących Rodaków, w tym rodzin z dziećmi i osób starszych. Co roku określamy, jakiego typu artykuły są najbardziej potrzebne i do kogo ma trafić nasza pomoc.

Gorąco zachęcamy osoby indywidualne i firmy do zaangażowania się w akcję i podarowania na rzecz Rodaków darów rzeczowych lub finansowych. Szczególnie dobrze sprawdzają się zbiórki w firmach, gdy każdy z pracowników przynosi coś od siebie, a dzięki temu powstaje paczka od firmy.

Jesienią 2018 roku rozpoczynamy kolejną edycję „Polskiej Paczki na Wschód”. Będziemy Państwu szczególnie wdzięczni za darowizny w postaci nowej odzieży dla dzieci i dorosłych, artykuły szkolne i biurowe, słodycze i produkty spożywcze o długim terminie ważności, środki czystości, art. higieniczne i kosmetyki lub wpłaty pieniężne na konto fundacji: 03 1020 1332 0000 1102 0688 1660. Udzielona darowizna podlega odliczeniu od podatku w ramach rozliczenia rocznego.

Jeśli macie Państwo pytania, pomysły lub możliwość innych form wsparcia Rodaków i naszej akcji – prosimy o kontakt.

Akcja pomocowa trwa do 8 lutego 2019 r. Dziękujemy za każde wsparcie!